Vážení zákazníci, jelikož jsme museli provozovnu přestěhovat do Olešnice v Orlických horách, tak máme problém s telefonním signálem, pokud jsme nedostupní, prosím napište nám email. Nebo můžete zkusit WhatsApp. Děkuji za pochopení.
Neohodnoceno

GANT pánská polokošile modrá

Pánské elegantní polokošile značky GANT.

Varianta
Můžeme doručit do:
22.10.2021
Skladem (1-3 prac. dny) (1 ks)
Kód: GA9713593_XL
Značka: GANT
2 590 Kč 890 Kč 735,54 Kč bez DPH
62261775 small
2 590 Kč

Dopřejte si pohodlí v modré elegantní polokošili Gant.

Značka se vyznačuje prvotřídním zpracováním ze 100% bavlny.

Kvalitní materiál je podpořený střihem Regular Fit, který nebrání v pohybu a přirozeně Vám sedne. Využijte jednoduchost, která Vám dá zvýraznit.

Výšivka loga na prsou.

 

Velikosti najde v tabulce.

 

Historie značky GANT se píše od roku 1949, ve kterém Bernard Gantmacher zahájil výrobu košil v americkém městě New Haven. Z jeho vášně pro kvalitu a design brzy vyrostla firma produkující neformální oblečení. Synové Marty a Elliot se také později zapojili do běhu společnosti. Bernard Gantmacher je i dnes zdrojem inspirace. Klíčové hodnoty této značky jsou poctivost, vytříbenost, osobitost, pochopení a optimismus.

Společnost GANT USA v roce 1999 odkoupena švédskou společností GANT AB, noví majitelé dostali příležitost proměnit značku GANT ve značku celosvětovou.  V březnu 2008 byla firma odkoupena soukromou švýcarskou společností Maus Fréres.

V současnosti je značka zastoupena v 70 zemích a vlastní více než 330 obchodů.

V České republice působí GANT již od roku 1999. V současné době nabízí široký sortiment pánské, dámské i dětské módy nejen pro volný čas, licenční produkty jako pánské a dámské náramkové hodinky, sluneční brýle, pánskou kosmetickou řadu a čím dál tím víc úspěšnou kolekci doplňků pro stylové bydlení GANT Home.